QUTE

Od kilku lat widać rosnące zainteresowanie na rynku polskim pojazdami czterokołowymi kat. L7e. Pojazdy te można prowadzić już od 16 roku życia na kategorię prawa jazdy B1.

Pojazdy te stały się obecnie pierwszym wyborem młodych kierowców, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z motoryzacją w wieku 16 lat. To między innymi dla nich przeznaczony jest czterokołowiec QUTE. Pojazd łączący zalety prawdziwego samochodu ze zwinnością motocykla.

Jednak nie tylko młodych kierowców ucieszy pojawienie się na polskim rynku QUTE. Każdy, kto kiedykolwiek musiał skuterem lub motocyklem jeździć w zimne jesienne i zimowe dni, a takich klientów jest w brew pozorom sporo, doceni fakt, że zachowując niskie koszty eksploatacji ( QUTE spala tylko 3,6 L ma 100 km * ) jak w przypadku jednośladów, Qute dodatkowe daje im komfort jaki zapewnia zwykły samochód czyli dach nad głową i ogrzewanie.

Wielofunkcyjność tego pojazdu, prostota w obsłudze, otwiera również nowe możliwości dla wielu firm zajmujących się szybkimi dostawami przesyłek czy żywności.

Składana tylna kanapa pozwala zwielokrotnić przestrzeń bagażową. Niewielkie rozmiary pojazdu ułatwiają poruszanie się w miejskiej dżungli, a wytrzymałe zawieszenie i żwawy silniki benzynowy zapewniają wystarczający komfort podróżowania dla 2 lub 4 osób.

QUTE to czterokołowiec który tylko z wyglądu przypomina prawdziwy samochód. Tak naprawdę bliżej mu do motocykla z dachem.

Do dzisiaj polski klient stał przed wyborem albo wydać 60 tyś. złotych na nowy pojazd L7e albo kupić powypadkowy za połowę tej ceny. Teraz ten dylemat rozwiąże za Was QUTE. Nowy czterokołowiec z 2 letnią gwarancją producenta bez limitu kilometrów. 4 drzwiowy, 4 osobowy, wyposażony w nowoczesny 4-suwowy silnik benzynowy o mocy prawie 15 KM, pojazd który pozwoli Ci cieszyć się komfortem jazdy w każdych warunkach.

QUTE spełnia wymagające standardy dotyczące czterokołowców L7e co potwierdza europejska homologacja.

QUTE – to tani w zakupie i eksploatacji środek transportu dzięki któremu teraz bez problemu dotrzesz do pracy lub dzięki któremu zarobisz więcej.

Zalety Bajaj Quta:
-przede wszystkim niezapomniane przeżycia z jazdy ????
-optymalny rozmiar i waga 399 kg pozwalają bezproblemowo odnaleźć się w mieście zarówno na drogach jak i przy poszukiwaniu miejsca do zaparkowania,
-bardzo łatwo nim manewrować, jego promień skrętu to jedynie 3,5m
-mocne zawieszenie,
-wygodnie fotele,
-duża przestrzeń dla pasażerów,
-dużo miejsca na bagaż,
-a po złożeniu tylnych siedzeń -robi się wielka przestrzeń bagażowa około 850 l
-średnie spalanie to jedynie 3,6l/100km

Specyfikacja:
-silnik 216,6cc benzyna
-wtrysk paliwa
-chłodzony cieczą
-skrzynia biegów manualna (5 biegów do przodu i 1 do tyłu)
-prędkość maksymalna 70km/h
-waga 399kg
-liczba siedzień 4
-prześwit 180mm – bez obciążenia
-długość 2796mm
-szerokość 1313mm
-wysokość 1652mm
-rozstaw osi 1925mm
-rozstaw kół 1143mm
-promień skrętu 3,5m
-kolory: czarny, biały
Wyposażenie dodatkowe: nagrzewnica, zestaw audio

Możliwośc finansowania: gotówka, kredyt (standardowy, 50/50 lub 3×33%), leasing, wynajem 2, 3 lub 4 lata (dopiero po tym okresie zdecydujesz co chcesz z pojazdem zrobić).