Odwiedź nasz sklep online

Moto-akcesoria

Motocykl, kask, kurtka, buty… to jeszcze nie wszystko. Przydałby się jakiś bagażnik, interkom…

Oferujemy Państwu szeroką gamę akcesoriów motocyklowych, wśród nich gama kufrów centralnych i bocznych. Uchwyty do smartfonów i nawigacji, zestawy słuchawkowe także z interkomem. Duża oferta wszelkiego rodzaju plecaków, kabur, „nerek”, są także pokrowce i zabezpieczenia antykradzieżowe i wiele, wiele innych przydatnych w jednośladowych podróżach „drobiazgów”.

Kaski motocyklowe

Kask motocyklowy to obowiązkowy i jeden z najważniejszych elementów ubioru motocyklisty. Fachowo doradzimy ci w wyborze tego elementu!
W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju kaski, u nas każdy znajdzie coś dla siebie – w wybranym przez siebie budżecie.

Odzież motocyklowa

Nasza firma posiada szeroką ofertę odzieży motocyklowej. Można u nas znaleźć produkty niezbędne do bezpiecznej i komfortowej jazdy jednośladem. W ofercie ubrań znajdziemy m.in. kurtki i spodnie tekstylne, motocyklowe jeansy, bluzy oraz odzież przeciwdeszczową.
Klientom lubiącym jazdę w „długim” sezonie oferujemy także kominiarki, kominy chroniące szyję oraz dużą gamę bielizny termoaktywnej.
W naszej ofercie mamy produkty znanych i cenionych marek, takich jak ISPIDO, ADRENALINE czy OXFORD.
Nie można nie wspomnieć także o ofercie obuwia motocyklowego, znajdziemy w niej zarówno lekkie trzewiki doskonale nadające się do jazdy na skuterach i lekkich motocyklach, jak i wysokie buty motocyklowe do jazdy terenowej czy sportowej.

Akcesoria

Motocykl, kask, kurtka, buty… to jeszcze nie wszystko. Przydałby się jakiś bagażnik, interkom…
Oferujemy Państwu szeroką gamę akcesoriów motocyklowych, wśród nich gama kufrów centralnych i bocznych. Uchwyty do smartfonów i nawigacji, zestawy słuchawkowe także z interkomem. Duża oferta wszelkiego rodzaju plecaków, kabur, „nerek”, znajdziesz również pokrowce i zabezpieczenia antykradzieżowe i wiele, wiele innych przydatnych w jednośladowych podróżach „drobiazgów”.